Hüsnü Güreli'den Beşiktaş ve Caner Erkin açıklaması : "Eski camiam diyorum ama bana saydırdı...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Hüsnü Güreli'den Beşiktaş ve Caner Erkin açıklaması : "Eski camiam diyorum ama bana saydırdı...!"

Share This

Beşiktaşlı Caner Erkin'in bu sezon 6 maçlık cezasıyla ilgili TFF Başkan Vekili Hüsnü Güreli açıklamalarda bulundu. 


siyahlabeyaz | TFF Başkan Vekili Hüsnü Güreli, TRT Spor'da Basın Tribünü programının konuğu oldu. Daha önce Beşiktaş'ta da yöneticilik yapan Güreli, PFDK kararları ve özellikle Caner Erkin'e verilen 6 maçlık ceza hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş'ta Caner Erkin'in 6 maç ceza alması

Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçında Caner Erkin'in hakem Mete Kalkavan'a yönelik hakaretten 6 maçlık ceza almasıyla ilgili TFF Başkanvekili Hüsnü Güreli şu ifadeleri kullandı:

"BEŞİKTAŞ'TA YÖNETİCİLİK YAPTIM AMA..."
Beşiktaş camiasında eskiden yöneticilik yapmış bir kişiyiz. TFF'ye geldiğimizden itibaren hiçbir kulübe, sizi şerefimle temin ederim hiçbir kulübe hiçbir arkadaşımın milimetrik yakınlaşması olamaz. Kurulları tanımayız ve görüşmeyiz. Yönetim kurulunda da herkes tek tip formayla oturur. Başkan da bu konuda hassastır. Disiplin sevklerini disiplin müfettişerleri yapıyor. Ancak gelin görün ki, Caner Erkin'in cezasında da eski camiam bana saydırdı durdu. Kardeşim burada bir talimat var. Eski camiam diyorum ama benim Beşiktaşlılık sevgimi kimse elimden alabilir mi? Alamaz. Ben burada objektif olarak görevimi yapıyorum. 

"CANER ERKİN OLAYINDA..."
Eğer orada maçı yöneten hakemmimiz kendisine hakareti yapan arkadaşı duysaydı veya yan hakem söyleseydi 2 maç ceza alacaktı. Kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bakın, benim eski camiam bana saydırdı durdu. Kurullarla bizim ilişkimiz yok. Ortada bir talimatname var.

Kaynak : Futbol Arena