Atiba ile ilişkimizde hiçbir sorun yok ancak... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Atiba ile ilişkimizde hiçbir sorun yok ancak...

Share This

Beşiktaş yönetimi, orta sahanın vazgeçilmez ismi Kanadalı Atiba Hutchinson'ın sezon sonunda bitecek sözleşmesi için stratejisini belirledi. 


siyahlabeyaz | 5 yıldır siyah-beyazlı formayı giyen ve kariyerini Beşiktaş'ta noktalamak isteyen 35 yaşındaki Kanadalı futbolcu ile masaya hemen oturmayacak olan yönetim, sezon sonunu bekleme kararı aldı. Başkan Fikret Orman'ın, "Atiba ile ilişkimizde hiçbir sorun yok. Acele etmemiz gerekmiyor. Lig bitince görüşür, şartlar uyarsa anlaşırız" tavrını takındığı ifade edildi.


Erteleme rafa kalktı
Üç kulvarda mücadele eden ve Şubat ayında zorlu bir fikstürü olan Beşiktaş, TFF'ye erteleme için başvuru yapma fikrini değiştirdi. Yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu konuyla ilgili olarak, "Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanacak ilk maçın ertelenip ertelenmemesi için talepte bulunmayı değerlendirdik. Rakiplerimizin yaptığı açıklamalardan sonra ertelemenin polemikleri beraberinde getireceğini düşündük ve vazgeçtik" dedi. (Sabah)