Beşiktaş'tan Benfica'ya flaş yanıt. "Bı-rak-mı-yo-ruz!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'tan Benfica'ya flaş yanıt. "Bı-rak-mı-yo-ruz!"

Share This

Benfica’nın ‘Talisca’yı satalım’ ısrarı sürüyor ama Beşiktaş yanaşmıyor. Brezilyalı yıldıza Çin'den yeni teklifler gelmesi üzerine Portekiz kulübü bir kez daha siyah beyazlıların kapısını çaldı. Ancak aldığı cevap değişmedi: Sezon sonuna kadar bizimle...


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar kiralık sözleşmesi bulunduğu Anderson Talisca için geçtiğimiz ay Çin Ligi ekibi Changchun Yatai'den 30 milyon Euro civarında teklif gelmiş ancak bu transfer siyahbeyazlı yönetimin engeline takılmıştı… Başkan Fikret Orman ve ekibi, sözleşme gereği pay alma hakkına sahip olmalarına rağmen, Brezilyalı yıldızın kulübü Benfica'yı geri çevirmişti… Aradan geçen süreçte Talisca'ya Çin ilgisinin devam ettiği ve bu nedenle Portekiz kulübünün Beşiktaş'ın kapısını bir kez daha çaldığı ortaya çıktı.


'PARA BİZİM İÇİN İKİNCİ PLANDA'
Benfica'nın transferden payı yükseltme teklifini değerlendiren yönetimin, "Hem Avrupa hem de Türkiye'de çok kritik süreçten geçiyoruz. Böyle bir durumda para bizim için ikinci planda" cevabını ilettiği öğrenildi. Talisca da yakın çevresine "Daha yaşım 24, kariyerimin başındayım. Çin'e gitmek istemiyorum" dediği gelen bilgiler arasında.

PAMUK ELLER CEBE
Talisca'nın bonservisinin alınmasını isteyen bir Beşiktaş taraftarı, dükkanının önüne bunun için bir para kutusu koydu. Esnaf, toplanacak parayı kulübe yollayacağını söyled. (Sabah)