Le Guen'den Beşiktaş açıklaması! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Beşiktaş maçına ilişkin, "Oyuncularımın da bu özel karşılaşmanın hakkını vereceğini düşünüyorum. Onlardan istediğim şey bu maçta savaşmaları" dedi.


siyahlabeyaz | Süper Lig'in 20'nci haftasında cuma günü sahasında Beşiktaş'ı konuk edecek olan Bursaspor'da bu maçın hazırlıkları devam ederken, teknik direktör Paul Le Guen basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş maçı için, "Özel ve dev bir karşılaşmanın bizi beklediğini çok iyi biliyorum" diyen Fransız çalıştırıcı, "Geçmişi ve tarihi açısından önemli bir karşılaşma. Oyuncularımın da bu özel karşılaşmanın hakkını vereceğini düşünüyorum ve biliyorum. Onlardan istediğim şey bu maçta savaşmaları. Onlardan isteğim takım olarak hareket etmeleri ve bu maçın öneminin farkında olmaları. Eminim ki bu maçın hakkını verecekler ve sahada ona göre davranacaklar" ifadelerini kullandı.

"ERTUĞRUL ÇOK BÜYÜK EKSİKLİK"
Takımdaki sakat oyunculara dair bilgiler veren Le Guen, "Ertuğrul Ersoy henüz hazır değil. Bu bizin için çok büyük bir eksiklik ve bizimle birlikte olmasını isterdim. Diğer taraftan Emmaunel Badu'ya güveniyorum. Hafta başından itibaren takımla antrenmanlara çıktı. Maç günü oynamaya hazır olmasını bekliyorum. Sahada olacak" dedi.

Kaynak : DHA