Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonrası sinirlendiren soruya patladı : "Arkadaşım, olmayan şeyin neyini...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonrası sinirlendiren soruya patladı : "Arkadaşım, olmayan şeyin neyini...!"

Share This

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonrasında düzenlenen basın toplantısında bir muhabirin sorusuna sinirlendi.


siyahlabeyaz |  Bursaspor - Beşiktaş maçının ardından teknik direktör Şenol Güneş basın toplantısında bir muhabirin sorusuna sinirlendi.


Basın toplantısında bir muhabir, "Eğer Bursaspor 3 yapsaydı?" diye sorunnca sinirlenen Şenol Güneş, "Maç ne oldu? 2-1. Sonra 2-2. Anlamsız bir soru. Olmayan şeyin neyini konuşuyorsunuz anlamıyorum ki. Arkadaşım bir şey yapmak istiyorsan düzgün bir şey yap. Bursaspor taraftarını önemsiyorum fakat olumsuzlukları aramayı doğru bulmuyorum. Şiddeti, olumsuzluğu ve futbol dışı hareketleri istemiyorum. Sen istiyorsan devam et." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş ayrıca basın toplantısında hakem ve zeminle ilgili gelen soruları da yanıtsız bırakarak, "Saha dışı olayları konuşmayı doğru bulmuyorum."diye konuştu.

Kaynak : Ajans Beşiktaş