Ahmet Dursun'dan Serkan Reçber tepkisi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ahmet Dursun, Siyah-Beyazlılar'ın sportif direktörlük görevi için Serkan Reçber'le anlaştığı iddiaları üzerine sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Ahmet Dursun, basında çıkan sportif direktörlük görevi için Serkan Reçber'le anlaştığı iddialarına Twitter hesabından sert bir açıklama yaparak cevap verdi.

Ahmet Dursun'un açıklamaları şöyle;
Üzülerek bunu paylaşmak zorundayım. Beşiktaşımıza sportif direktörluk için Serkan Reçber'le görüşüldüğü haberler var ki dogru. Ben olmak üzere bu kulübe hizmet vermiş o kadar arkadaşlarımız abilerimiz dururken böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değil! Bu görevi yapması gereken bu kulübü seven, hizmet etmek isteyen gerçek Beşiktaşlı olmalo,aksini söyleyen benim için Beşiktaşlı değildir nokta! Biz ne kötü insanlarmışız, ne tür hainlik etmişiz? Beşiktaş'a hizmet vermek dışında bir düşüncemiz yok, keşke yabancılara verdiğiniz değerleri öz evlatlarınıza verseydiniz. (Fotospor)