Bayern Münih maçı biletleri genel satışa sunuldu - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaşımız, UEFA Şampiyonlar Ligi son 16. tur 2. maçında 14 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de Vodafone Park’da Alman ekibi Bayern Münih ile karşılaşacaktır.


siyahlabeyaz | Bilet satışlarına ilişkin detaylar aşağıdaki gibidir.


Biletimi nereden satın alabilirim?
Biletinizi www.passo.com.tr , N’Kolay Satış Noktaları, Passo Akıllı Telefon Uygulaması ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinem var, kaç bilet satın alabilirim?
Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinesi sahibi taraftarlarımız, Bayern Münih karşılaşması için kendisi ile birlikte toplam üç adet (3 adet) bilet satın alabilir.

Tüm sezon kapsayan kombinem var, ben de bilet satın alacak mıyım?
Hayır.. Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi – Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını kapsayan kombine sahipleri Bayern Münih karşılaşması için bilet satın almayacaktır.

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?
Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden ya da Akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?
Kombineniz var ve Bayern Münih karşılaşmasına gelemeyecekseniz kombinenizi kulübümüze devir edebilirsiniz. Devri yapılan kombinenin kulübümüz tarafından satılmasının ardından passo.com.tr hesabınıza bilet ücretinin %60’ı (masraarın düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar, bir sonraki sezon kombine yenilemenizde size indirim avantajı sağlayacaktır.

Önemli Not: Kombine koltuğun kulübümüz tarafından satılabilmesi için BJK tarafından satışa sunulan aynı kategorideki koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Gazi / Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?
Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 10 Mart Saat 11.00 itibariyle yapılacak talepler sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.
Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

Önemli Not: Gazi BJK taraftarlarımız, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Bilet Fiyatları
Kategori 1 : 600TL
Kategori 2 : 525TL
Kategori 3 : 450TL
Kategori 4 : 425TL
Kategori 5 : 400TL
Kategori 6 : 375TL
Kategori 7 : 180TL
Kategori 8 : 170TL
VIP : 1.350TL
1903 A-E BLOK : 1.350TL
1903 B - D BLOK : 1400TL
1903 C BLOK : 1.500TL


Kaynak : Ajans Beşiktaş