Fikret Orman: “Ne transfer, ne sponsorluk…” - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman: “Ne transfer, ne sponsorluk…”

Share This

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fanatik’e açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | “Bundan böyle sadece ilk oynayacağımız maça konsantre olacağız. Hepsi birer final. Transfer dahil herşeyi dondurduk.Yalnızca şampiyonluğa kilitlendik.Bende sürekli Ümraniye’de mesai harcayacağım. Son şampiyon Beşiktaş ve bu unvanı bırakmaya niyetimiz yok. Biz yine lig bitiminde mutlu sona ulaşacağız”


Son 8 haftaya lider Galatasaray’ın 4 puan gerisinde giren Beşiktaş’ta, Başkan Fikret Orman devrede… Artık her maçın final olduğunu söyleyen Siyah-Beyazlı kulübün patronu Fanatik’e konuştu, iddialı açıklamalarda bulundu. “Hata yapma lüksümüz kalmadı” diyen Başkan Orman şöyle konuştu: “Ne transfer, ne sponsorluk ne de başka bir konu… Her şeyi dondurduk. Sadece şampiyonluğa kilitlendik.

‘En önemlisi taraftar’
“Bundan böyle yalnızca ilk oynayacağımız karşılaşmaya konsantre olacağız ve maç maç düşüneceğiz. Hepsi birer final. Ben de sürekli Ümraniye’de mesai harcayacağım. Beşiktaş’ın başarısı için herkes elinden geleni yapmaya devam edecek. Müthiş taraftarımızın desteği de kalan periyotta takımı ateşleyecek en büyük etken olacak”

‘Hepsini kazanacak güç var’
2 senedir şampiyon olduklarını vurgulayan ve lig yarışındaki puan farkının henüz çok önemli olmadığına dikkat çeken Beşiktaş’ın patronu, “Önemli olan nokta bizim kalan tüm maçlarımızı kazanmamız. Takımda bu güç var. Son şampiyon Beşiktaş ve bu unvanı bırakmaya niyetimiz yok. Biz yine lig bitiminde mutlu sona ulaşacağız. Hocamıza ve oyuncularımıza güveniyorum. Kalan 8 haftada gerekeni yapacaklar” dedi.

‘Sezon sonu transfere bakarız’
Transfer konusunda sezon sonunu işaret eden Fikret Orman, “Takımın ve camianın motivasyonu şampiyonluk üzerine. Yapılacak takviyeler veya kadrodaki oyuncuların durumu lig bitiminde netleşir. UEFA’nın mali kriterlerle ilgili kısıtlaması sezon sonu bitiyor. Ona göre hareket edeceğiz. Sadece bonservisi elinde isimlere bakmak zorunda değiliz” ifadesini kullandı.

Kaynak : Fanatik