Beşiktaş'ta yüzde 30 daralma planına menajerlerden tepki var! İşte o görüşmeler... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta yüzde 30 daralma planına menajerlerden tepki var! İşte o görüşmeler...

Share This

Yeni sezon öncesi mali yapıda yüzde 30-35 arasında daralma düşünen Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman’ın hamlesi ilk etapta geri tepmiş gibi duruyor…


siyahlabeyaz | İşte yeni yapılanma düşüncesi sonrası oyuncular ve menajerlerinin ilk tepkileri...

* Vida: 2.5 milyon euro’luk yıllık ücretinden 500 bin euro indirime git. Toplamda 2 milyon euro’yu imza parasından vazgeç.

Menajeri: Biz Dinamo Kiev’den Beşiktaş’ın önerdiği yüksek maaş yüzünden ayrıldık. İstenmiyorsak geldiğimiz gibi bedelsiz döneriz.


* Pepe: İmza paranın kalan 2 milyon euro’luk kısmını ödeyelim. 4 milyon euro’luk garanti parandan 1 milyon euro’luk indirim yapalım.

Menajeri: Real Madrid’de bize hiç böyle bir teklif sunulmadı. Bize imza attırırken bu konuşmaları yapmamıştınız

* Negredo: Meksikalıların teklifini kabul et. Senden bonservis bedeli almayalım. Dilini bildiğin, yemeklerine aşina olduğun bir ülkede oyna.

Menajeri: İstanbul’da mutlu. İstediği anda Madrid’e 3 saatte gidebiliyor. Kazandığı 4 milyon 350 bin euro’dan vazgeçmeyi düşünmüyor.

* Babel: Senden memnunuz maaşında yüzde 30’luk indirim yap. Sözleşmeni bir yıl daha uzatalım.

Menajeri: Maaşını aynı şartlarda uzatmazsanız sezon sonunda bedelsiz olarak Çin’den gelen teklifleri düşünmeye başlayacağız.

* Oğuzhan: Herkesten indirim isterken sana 2.5 milyon euro ödeyemeyiz. 2 milyon euro’ya razı ol. Kaptanımız olmaya devam et.

Menajeri: 3 milyon euro’dan 2 milyon euro’ya geldik. Yıllardır takımının en az kazanan oyuncusu oldu. Ortada bir haksızlık yok mu?

* Mustafa Pektemek: Herkes gibi senden de indirim bekliyoruz. 1 milyon euro’ya çekersen maaşını 1 yıl daha bizimle kalırsın.

Menajeri: İstediğiniz fedaları alın, biz feda demeye hazırız. Ama ilk biz olmayacağız. (Fotospor)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder