Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a olay sözler! : "Hadi bana tefeci dedin. Buna...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a olay sözler! : "Hadi bana tefeci dedin. Buna...!"

Share This

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Nihat Kahveci, Twitter hesabından daha önce Burak Yılmaz ile ilgili transfer açıklamaları esnasında kendisinden tefeci diyerek bahseden Başkan Fikret Orman'a çok sert ifadeler kullandı.


siyahlabeyaz | Nihat Kahveci ile Fikret Orman arasındanki gerilim sürüyor. Fikret Orman'ın açıklamaları üzere daha önce iki kez attığı tweetlerle gündeme oturan Nihat Kahveci, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.


Fikret Orman'ın geçtiğimiz günlerde ''Bizden tefeci gibi para aldı'' açıklaması üzerine Nihat, 4 madde üzerinden Fikret Orman'a yüklendi ve çok sert ifadeler kullandı.


Fikret Orman ne demişti?
"Burak Yılmaz ile ilgili söylediklerim onun transferiyle ilgili değil. Babası bizde oynamış, kendisi de Beşiktaşlı dedim. Ben bunları her Beşiktaşlı oyuncu için söylemem. Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı. O nedenle onun için böyle şeyler söylemem. Ancak Burak Yılmaz'ın böyle bir şeyi olmadı. Söylediklerimin arkasında bir mana çıkmasın. Burak Trabzonspor'un oyuncusu." (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder