Gözlerin pasını silen Llajiç, Cenk Tosun veya Aboubakar ile oynasaydı...! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Gözlerin pasını silen Llajiç, Cenk Tosun veya Aboubakar ile oynasaydı...!

Share This

Usta spor yazarı ve tv yorumcusu Ali Ece dün akşam oynanan ve Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta Sarpsborg'u 3-0 yendiği karşılaşmayı değerlendirdi.


siyahlabeyaz | İşte Ali Ece'nin "En büyük rakibi kendi zemini" başlıklı köşe yazısı...

Beşiktaş ilk yarıda iyi oynayamadı lakin bu kadar kötü bir zeminde yerden kısa pas oyununu iyi oynamak, suyun üzerinde yürümeye çalışmaya benziyor. Bu zeminin bu kadar kötü olması sadece Shakira konseriyle mi ilgili? 1993’te Metallica konserinde bozulmayan zemin üstelik hibrit çimken 2018 yazındaki bir pop konserinde mi bu hale geldi? Yönetimin bir ay önce yaptığı açıklamadaki çim hastalığı nedir? Neden geçmedi, geçmesi için ne yapıldı?


Koca bir ilk yarı Beşiktaş’ın rakip kaleyi tutan tek bir isabetli şutu yok! Llajiç ve Oğuzhan çime takılmadıkları ender dakikalarda etkili olmaya çalıştılar ancak merkezden Larin onlara ayak uyduramadı. İkinci yarıda Babel girdi, klasıyla bozuk zemini de yenmeyi başardı. Hollandalı’nın şut repertuarı çok zengin: Rakip Norveçli çalışkanlığı ile Babel’in soldan girince sağa çekip sağıyla sert vurmasına çalışmış lakin bunu fark eden Babel sola çekip soluyla uzak köşeye aşırtarak klasını gösterdi. İkinci golde ise Llajiç’in mükemmele yakın duran top maharetini izledik.

Gecenin sorusu
Ara pasları gözlerin pasını silen Llajiç, Cenk Tosun veya Aboubakar tipi bir santrforla beraber oynasa sezonu kaç asistle bitirir.

Maçın starı
Llajiç özel yetenek: Duran ve durmayan toplar kadar topsuz oyunda da maharetli.

Maçın olayı
Zeminin kötülüğü

Kısa mesaj
Larin, Kadıköy deplasmanında 11’de devam edecek mi? (Fanatik / Ali Ece)



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder