Ali Ece: "Gomez şu an, Beşiktaş'a gelse..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ali Ece: "Gomez şu an, Beşiktaş'a gelse..."

Share This

Beşiktaş'ta yaşanan son gelişmeleri yorumlayan Ali Ece, şu an Beşiktaş'a Gomez'i getirsen orta sahanın yapısından dolayı eski performansını gösteremeyebilir" dedi!


siyahlabeyaz | Milli takımlara 12 oyuncusunu gönderen Beşiktaş'ta diğer futbolcular da lige verilen arada izin yapıyor. Konya deplasmanından bir puanla dönen Siyah Beyazlılar Perşembe günü Nevzat Demir Tesislerinde toplanarak çalışmalara başlayacaklar.


Oğuzhan ve Ljajic'e Özel Görev!
Yaşanan puan kayıplarından mutsuz olan teknik direktör Şenol Güneş'in özel önlemler alacağı öğrenildi. Beşiktaş'ta teknik heyet ilk olarak takımın pas oyunundaki eksiklerini gidermeyi hedeflerken Siyah Beyazlılarda Oğuzhan ve Ljajic ikilisinin takımın sahadaki yöneticileri olması bekleniyor.

"Gomez, Beşiktaş'a da Gelse..."
Beşiktaş'ta yaşanan gelişmeleri yorumlayan  Ali Ece, Mario Gomez Beşiktaş'a gelmeden önce büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Beşiktaş'ta ise sağ ve soldan beslenince nasıl oynadığı görüldü. Beşiktaş'a şu anda Gomez'i bile getirsen Oğuzhan-Atiba ve Sosa üçlüsüyle yakaladığı formu yakalayamaz" dedi! (Fanatik)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder