"Beşiktaş'ta 'Ahmet Dursun, Seba gitsin' günlerinin kötü bir kopyası mı yaşanıyor?" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Beşiktaş'ta 'Ahmet Dursun, Seba gitsin' günlerinin kötü bir kopyası mı yaşanıyor?"

Share This

Fanatik Gazetesi'ndeki yazısında, Beşiktaş - Genk maçında tribünlerin Siyah - Beyazlı futbolculara verdiği tepkiyi "Ahmet Dursun, Seba gitsin" günlerinin kötü bir replikası olarak yorumlayan Cem Dizdar, "Kulüp hesapsızca borçlandırılırken gıkını çıkarmayanlar, yaşını başını almış namlı oyuncuları heyecanla alkışlayanlar skor gelmeyince tribünü inletiyor. “Bu yaptığımız kimin ne işe yarayacak?” diye soran var mı aralarında merak ediyorum!.. cümlelerini kullandı.


siyahlabeyaz | Fanatik Gazetesi yazarı Cem Dizdar yazısında, Genk maçında tribünlerin Beşiktaşlı futbolculara tepki göstermesini yorumladı.


Kötü günlerin sadece oyuncuların değil tüm taraftarların kötü zamanı olduğuna değinen Dizdar, "Hepimiz gibi takımlar da kötü zamanlardan geçer. Bu takım eğer tribündekilerin de takımıysa yapılması gereken yaptıkları değildir. Çünkü kötü zamanlar sadece oyuncuların değil hepimizin kötü zamanlarıdır ve tıpkı ailede olduğu güzel günler için gayret, dayanışma ve bir arada olmak işin esasıdır. Ve dünyayı yeniden kurmak için tribündeki görev sesi daha da yükseltmektir; “Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler...” ifadelerini kullandı. (Fanatik)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder