Fikret Orman'dan flaş Yusuf Namoğlu açıklaması: "Beşiktaş kayrılıyor algısı ile doğranınca...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman'dan flaş Yusuf Namoğlu açıklaması: "Beşiktaş kayrılıyor algısı ile doğranınca...!"

Share This

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ve son dönemde taraftarların başlattıkları sosyal medyada yaşanan istifa çağrıları hakkında açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'na yönelik istifa çağrısında bulunmadığını belirterek, TFF'den kalıcı çözümler beklediklerini söyledi.


Yusuf Namoğlu'na karşı bir istifa çağrısında bulunmadım
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye Jokey Kulübü tarafından Beşiktaş Kulübü’nün eski Asbaşkanlarından Şevket Belgin anısına Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen koşuya katıldı. Koşu sonrasında ödülü takdim eden Orman, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Öncelikle Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdar Adalı'ya teşekkür eden Orman, "Şevket abi çok özel bir adamdı. 6-7 yaşında ilk tanıştım. Nazik sanayici beyefendi biriydi. Beşiktaş’ın her kademesinde bulunmuş çok önemli bir yöneticimizdi. Maddi olarak her şeyini verirdi. Sonra da öldüğünde mallarını Beşiktaş’a bağışlamıştı. Beşiktaş ailesinde çok özel yeri vardır. Şevket abinin çocukları yoktu. Biz de onların evlatları sayılırız. Böyle güzel bir şeyle onu anmak güzel. Ben de burada olmaktan çok mutluyum" şeklinde konuştu. 

"Beşiktaş kayrılıyor algısı oluşturulmaya çalışılıyor" 
Fikret Orman, geçen hafta yaptığı Merkez Hakem Kurulu açıklaması ile ilgili konuşarak, “Ben esasında Yusuf Namoğlu’na yönelik bir istifa çağrısında bulunmadım. Çok iyi dostumuzdur. Ama bu dostluk ilişkisi değil biz bir camia yönetiyoruz ve sorumluluklarımız var. İyi niyetinden şüphe etmedim. Beşiktaş bu süreçte özellikle federasyon başkanının ve yöneticilerinin Beşiktaşlı ağırlıklı olunca kayırılıyor algısı oluşturularak doğranmaya başlandı. Şampiyonlukta bile çok zorlandık. Yusuf abi ilk geldiğinde hakem havuzuyla yönetmemiz lazım diyordu. Biz buna destek olduk ama o sürecin üzerinden 4 sene geçti. Artık o havuzun genişlemiş olması lazım. Futbolda hakem adaleti sahada oluşmadığı sürece seyirci sayımız azalıyor. İnşallah çözülür. Kulüp olarak muhatabımız Türkiye Futbol Federasyonu. Kalıcı çözümler yapmalarını bekliyoruz" açıklamasını yaptı. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder