Ali Ece'den usta köşe yazısı : "Şimdi nasıl kıvıracaklar elimde çekirdekle bekliyorum!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ali Ece'den usta köşe yazısı : "Şimdi nasıl kıvıracaklar elimde çekirdekle bekliyorum!"

Share This

"Beşiktaş forması giyen futbolcular ve onları hazırlayan teknik heyet en doğrusunu yapmış: Sadece saha içine konsantre olmuşlar." İşte Ali Ece'nin Ankaragücü - Beşiktaş karşılaşması sonrası 'Adem'e Güven' başlıklı köşe yazısı...


siyahlabeyaz | Güven Yalçın ve Dorukhan’da ısrar etmek, ilk 10 haftadakinden farklı olarak hem orta saha hem de forvet hattında daha dinamik bir Beşiktaş olmasını sağlayan bir numaralı faktördü. Daha dinamik ve daha disiplinli bu oyun kurgusunda da Adem Ljajiç özel yetenekleri ölçüsünde pırıl pırıl parladı. Quaresma da sadeleştirdiği oyunuyla kolektif açıdan katkı sağladı.


Ljajiç’in Güven’e attırdığı golde Guti-Raul ortak yapımı gollerin bizim lig ölçeğindeki bir benzerini izledik. Güven, o aşırtmasında da gördüğümüz gibi her türlü golü atabiliyor. Ljajiç için ise yeter ki önündekilerden birisi savunma arkasına iyi bir koşu yapsın, o zaman onun için asist yapmak kolaylaşıyor. O zaman da Beşiktaş iyi oyununu tabelaya yansıtabiliyor.

Gecenin sorusu
İyi kurtarışlar yapan Karius’un topu oyuna sokarken konsantrasyon düzeyi daha yüksek olsa daha iyi olmaz mı?

Maçın starı
Adem Ljajiç’i hiç izlemeden ona burun kıvıranlar, şimdi nasıl kıvıracaklar, elimde çekirdekle bekliyorum.


Maçın olayı
Isınırken sakatlanan Medel yerine 11’de başlayan Gökhan’ın da sakatlanması... Bu sezon Beşiktaş’ta yaşanan 17. sakatlık oldu.

Kısa mesaj
Milli maç arası bu sezon ilk kez Beşiktaş’a yaradı. (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder