Alvaro Negredo'dan olay açıklama! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Alvaro Negredo, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Al Nasr'a transfer oldu ve siyah beyazlı takımdan ayrılık süreciyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın yollarını ayırdığı Negredo, Al Nasr'a transfer olduktan sonra yaşanan süreçle alakalı birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Haber Global'e konuşan İspanyol golcü, Şenol Güneş'in kendisini istemediğini, aldığı yüksek maaşın kulüp için sorun olduğunu fakat herhangi bir indirim talebi de gelmediğini belirtti.


"BEŞİKTAŞ'TA DİREKT OYUNCU OLMAK İSTERDİM AMA SEBEBİ NEDİR BİLMİYORUM"
Beşiktaş'ta direkt oyuncu olmak isterdim ama bu olmadı. Sebebi nedir bilmiyorum. Futbolcular bencildir ve her zaman oynamak isterler. Ben de gittiğim bir kulüpte her zaman oynamak isterim. Kendilerine göre bazı sebepleri vardır. Bu sebepler haklı da olabilir. Alınan kararlara saygı duyuyorum.

"ŞENOL GÜNEŞ'İN BENİ İSTEMEDİĞİNİ ÖĞRENİNCE ÇOK ŞAŞIRDIM"
Şenol Güneş'in kendisini istemediğini duyunca çok şaşırdığını söyleyen Negredo, "İlk duyduğumda çok şaşırdım. Çünkü böyle bir şeyi yaşamayı hayal dahi etmiyordum. Bu kararın ardından çok başka şeyler de yaşandı. Ben neden istemediğini geç de olsa öğrendim. Beşiktaş'ta kazandığım maaş beni istememe sebeplerinden biriydi. Kulüp benimle hiçbir zaman takımdam ayrılma yönünde bir görüşme yapmadı. Ekonomik olarak sıkıntılar olduğunu biliyordum. Maaşım diğer oyunculara göre yüksekti. Takımın ekonomik olarak rahatlaması için bazı isimlerin gitmesi gerekiyordu. Onlar da beni seçtiler.

"İNDİRİM TALEBİ GELMEDİ. KENDİ KENDİME Mİ İNDİRİM YAPAYIM?"
Kulüp bana sözleşme konusunda hiçbir şey söylemedi. Sadece yüksek maaş aldığımı söylüyorlardı ama indirim yap diye bir talep gelmedi. Hal böyle olunca ben ne yapayım? Kendi kendime mi indirim yapayım?"BEŞİKTAŞ'TA BAŞARILI DEĞİLDİM"
Beşiktaş'ta sportif anlamda iyi bir kariyer geçirdiğimi düşünmüyorum. Beşiktaş'ın hedefi şampiyonluk kazanmaktır. Çünkü çok büyük bir camia. Fakat bu istekleri gerçeğe dönüştüremedik. İstanbul'da bana gösterilen ilgi, alaka ve taraftarların sevgisinden çok memnun kaldım. İstanbul'da yaşadığım güzel günleri ve güzel şeyleri asla unutmayacağım.

"LASK LİNZ MAÇINDAN SONRA HER ŞEY DEĞİŞTİ"
Benimle ilgilenen kulüpler vardı ama kulüp ayrılık konusunda net değildi. Sezon başından beri beni istemiyorlardı. Ancak bir şey de söylemiyorlardı. Avrupa Ligi'nde Lask Linz maçından sonra her şey değişti. Kalmamı istediler ama artık Beşiktaş'a vereceğim bir şey olmayacağı için ben de ayrılmayı seçtim. Gelen teklifleri de bu yüzden kabul ettim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder