Fikret Orman'dan rest: 'Bu şartlara uymayan kim olursa...' - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman'dan rest: 'Bu şartlara uymayan kim olursa...'

Share This

Beşiktaş’ta sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ryan Babel’in, zamlı kontratta diretmesi, Başkan Fikret Orman’ı kızdırdı. Orman’ın, yönetimdeki kurmaylarıyla görüşüp, “Kulübün ekonomik durumu belli. Şartlarımıza uymayan kim olursa olsun yollarımızı ayıralım” dediği ortaya çıktı.


siyahlabeyaz | Siyah-Beyazlılar’daki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ryan Babel’in, menaceri aracılığıyla yönetime sitemde bulunması, Başkan Fikret Orman’ı kızdırdı. Babel’in menaceri Winnie Haatrecht’in Fanatik’e yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’la görüşme halindeyiz. Ancak yeni anlaşmaya varabilmemiz zor görünüyor. Beşiktaş’ın yaptığı teklif, bizim taleplerimizi karşılamıyor. Ryan, hak ettiği zamlı bir kontrat istiyor ve umarım Beşiktaş bunu bize verir. Aksi durumda oyuncum için yeni bir çözüm bulmamız gerekecek” sözlerini sarf etmesi sonrasında Orman’ın, yönetimdeki kurmaylarıyla bir toplantı gerçekleştirdiği bildirildi.


Ortak karar alındı
Orman’ın, İkinci Başkan Serdal Adalı ve A takımdan sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı’yla durumu değerlendirip ortak bir karar aldığı kaydedildi. Siyah- Beyazlılar’dan yıllık 2.1 milyon Euro maaş alan Hollandalı kanat oyuncusunun yeni kontrat için 3.5 milyon Euro’da diretmesi ve menacerinin açıklaması sonrasında Orman’ın kurmaylarına, “Kulübün ekonomik durumu belli. Bizim şartlarımıza uymayan kim olursa olsun ismine bakmayıp yollarımızı ayıralım” dediği öğrenildi.

7 isim var...
Kara Kartal’da tam 7 futbolcunun sözleşmesi, Haziran ayında sona erecek. Sözleşme görüşmeleri kriz yaratan Ryan Babel’e ek olarak; Gökhan Töre, Pepe, Adriano, Atiba Hutchinson, Mustafa Pektemek ve Tolga Zengin’in de Beşiktaş’la kontratında son aylar yaşanıyor... Yönetimin yeni sözleşme konusundaki görüşmeleri Ocak ayına kadar yapıp sonrasında yenileme yapacağı isimlerle masaya oturacağı kaydedildi. (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder