Karius'un temsilcisinden flaş açıklamalar! Liverpool'a geri dönecek mi? Magazin haberleri hakkında ne düşünüyor? - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Karius'un temsilcisinden flaş açıklamalar! Liverpool'a geri dönecek mi? Magazin haberleri hakkında ne düşünüyor?

Share This

Siyah beyazlı kulübün Alman kalecisi Loris Karius, Liverpool'a geri dönecek mi? Loris Karius'un Türkiye Temsilcisi Tan Kesler merak edilen detayları FutbolArena'ya anlattı.

siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius'un Türkiye Temsilcisi Tan Kesler, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın sezon başında Liverpool'dan 2 yıllığına kiraladığı Loris Karius'un kulüpteki geleceği, kariyer planı ve Türkiye'de magazin basınına karşı düşüncesini masaya yatırdık.


Loris Karius, Beşiktaş'ta kalacak mı?
Loris Karius'un gönderileceği iddialarına yanıt veren Tan Kesler, "Sözleşmesinin feshedilmesiyle alakalı bir durum yok. Böyle haberlerin çıkması inanın bizi şaşırtıyor. Kendisi kulüpten çok memnun. Beşiktaş'ı ve taraftarı çok seviyor. Beşiktaş da oldukça memnun, 2 yıl sözleşmesi var. 2 yıldan önce Beşiktaş'tan gitmesi sözkonusu değil." ifadelerini kullandı.

Karius, Liverpool'a geri dönecek mi?
Karius'un gelecek planından bahseden Tan Kesler, "Biz hep konuşuyoruz. Benim de partnerim olan menajeriyle çok vakit geçiyoruz. Beşiktaş'a uzun dönemler hizmet etmek istiyor. Buradan sonra da Liverpool'un tekrar kalesine geçmek hedefleri arasında. Olmadı, Almanya'da tekrar duayen bir kulübün parçası olmak ama birinci hedefi şu an Beşiktaş'ın kalesini korumak. En iyi şekilde hizmet etmek, şampiyonluklar yaşamak ve kulübü Avrupa'da en iyi şekilde temsil etmek kısa dönem hedefleri" dedi.Karius Beşiktaş'a nasıl transfer oldu?
Karius'un Beşiktaş'a transfer hikayesini anlatan Tan Kesler, "Oyuncunun Beşiktaş'a olumlu baktığını biz ifade ettik. Beşiktaş da zaten çok yakından takip ediyordu. Karius ile beraber Mignolet ve Ospina'yı da değerlendiriyordu. Liverpool'da kalsa devam edebilirdi, diğer taraflarda Almanya'dan ciddi teklifler vardı. Fakat Almanya'ya geri dönmenin kariyeri için çok iyi olacağını düşünmedi. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki son başarısı, camianın yaklaşımı ve seyircisi nedeniyle Karius'un kulübe bakış açısı çok pozitifti. Kulüp burada taraftarın Karius'u sahiplenerek eski günlerine döndüreceğine inandı. Karius da buna inandı ve transfer gerçekleşti." açıklamasını yaptı.


Karius'un magazin haberleri
"Karius magazin malzemesi olmaktan rahatsız" itirafında bulunan Tan Kesler, "Onun özel hayatı hakkında konuşmak istemem ama şöyle bir rahatsızlık olduğunu düşünüyorum. Avrupalı futbolcuların çoğu iletişime açıklar. Dolayısıyla Karius buraya geldiği zaman sadece bayan değil, bütün Beşiktaş taraftarına açtı. Instagram hesabı takipçi patlaması yaşadı. Onlarla iletişim halinde bulundu. Bunun yanlış yorumlanması beni çok üzdü. Çünkü ona göre çok sıradan bir iletişimdi. Farklı yorumlanması gerekecek bir durum değildi. Tabii Türkiye'de çok tanınmıyor, o rahatlık alanı bizim kültürümüzle ne kadar uyuştu. Bazı birtakım sorunlar ortaya çıktı. Menajeriyle birlikte onu biraz geri plana çektik. Onu daha korumalı bir alana soktuk. Beşiktaş taraftarını gerçekten bayan erkek ayırmadan çok seviyor. Her gittiği yerde kimseyi kırmıyor. Diğer takımların bayan taraftarları da gelip fotoğraf çektiriyor. Hala pozitif yaklaşıyor ama yanlış yorumlanması bizi üzüyor. Öyle bir imajı yok." dedi. (Futbol Arena Özel Ropörtaj)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder