"Lyon'a geldiler ve benimle transfer konusunda konuştular!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Lyon'a geldiler ve benimle transfer konusunda konuştular!"

Share This

Ara transfer dönemi yaklaşırken Fransız basınından Beşiktaş'la ilgili bomba bir iddia geldi. Siyah Beyazlılar'ın Olimpik Lyon forması giyen Rafael'le yakın temasta olduğu öne sürüldü.


siyahlabeyaz | Ara transfer dönemi yaklaşırken Fransa'dan Beşiktaş'la ilgili bomba bir iddia geldi.

Ülkenin önemli yayın kuruluşlarından RMC Sport'un edindiği bilgilere göre Siyah Beyazlılar, Olimpik Lyon forması giyen Rafael'in peşini bırakmıyor.


Haberde sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan futbolcuyla Beşiktaş yöneticilerinin hâlen temasta olduğu ifade edildi. Bununla birlikte Lyon kulübünün Rafael konusunda henüz son sözünü söylemediği ve bu ayın sonunda oyuncusuyla masaya oturacağı kaydedildi. 28 yaşındaki Brezilyalı sağ bek, geçtiğimiz yaz da Kara Kartal'ın transfer gündemini meşgul etmişti.

Rafael, Olimpik Lyon'un kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada Beşiktaş'ın kendisiyle ilgilendiğini doğrulayarak şu ifadeleri kullanmıştı:

"Beşiktaş'la görüştüğüm doğru. Lyon'a geldiler ve benimle transfer konusunda konuştular. Başkan Fikret Orman'la bir görüşme gerçekleştirdik. O günden sonra başka bir gelişme olmadı fakat her şeyin bittiğini söyleyemem."

Güncel piyasa değeri 9 milyon euro olarak gösterilen Rafael, bu sezon Lyon formasıyla 12 maçta boy gösterdi. (Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder