Medel’i 44 saatlik yolculuk bitirdi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ankaragücü maçı öncesi ısınma hareketleri sırasında adalesinde ağrı hissedince 11'den çıkarılan Medel yorgunluğunun kurbanı oldu.


siyahlabeyaz | İstanbul'dan Şili'ye; Avrupa'dan aktarma yaparak 22 saatlik yolculuğun ardından ulaşan Medel, 4 gün içinde iki milli maç oynadı. Sonrasında yine 22 saatlik yolculukla perşembeyi cumaya bağlayan gece İstanbul'a döndü. Cumartesi günü takımla Kayseri'ye giden yıldız futbolcu için yorucu geçen hafta nedeniyle sakatlık kaçınılmaz oldu.


GÖNÜL RİSKE EDİLMEYECEK
Ankaragücü maçında sakatlanarak 40. dakikada oyundan çıkan Gökhan Gönül'den iyi haber geldi. Tecrübeli sağ bekin sakatlığının ciddi olmadığı ve Sarpsborg maçının kadrosuna alınacağı öğrenildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in, Galatasaray derbisini de düşünerek Gökhan'ı riske etmeyeceği ve yedek soyunduracağı gelen bilgiler arasında. Tedavisi süren Babel ise Sarpsborg'a götürülmeyecek. Hollandalı yıldızın derbiye kadar hazır olması bekleniyor. (Sabah)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder