Oğuzhan Özyakup Roma’ya, Cengiz Ünder Arsenal’e - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

La Gazzetta dello Sport’a göre Roma sportif direktörü Monchi, eski göz ağrısı Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş’ın kapısını çalacak. Cengiz Ünder için de Arsenal 50 milyon Euro’yu gözden çıkardı.


siyahlabeyaz | Roma'nın "Türk tutkusu" bitmek bilmiyor. Geçen sezon başında Başakşehir'den Cengiz'i kadrosuna katan İtalyan kulübü daha önce de talip olduğu Oğuzhan için Beşiktaş'ın kapısını bir kez daha çalacak. Sevilla'da görev yaptığı dönemde de Oğuzhan'ı transfer etmek isteyen Avrupa'nın bir numaralı sportif direktörü Monchi, Roma'ya Cengiz'den sonra Oğuzhan'ı da getirmeye kararlı.


EN YÜKSEK RAKAMA SATILACAK
LA Gazzetta dello Sport, İspanyol sportif direktörün Oğuzhan transferi için ısrarcı olduğunun altını çizerken, Roma formasıyla büyük çıkış yakalayan Cengiz Ünder'in de sezon sonunda en yüksek rakamı verecek bir Avrupa devine satılacağını ifade etti. Barcelona kulübünün Fiorentina-Roma maçında tribünden takip ettiği Cengiz'e Bayern Münih ve Tottenham da talip olmuştu. Arsenal'in Cengiz Ünder için 50 milyon Euro'yu gözden çıkardığı dün İtalya'da manşetlerdeydi.

BÖYLE DUYURDULAR
LA Gazzetta dello Sport, Arsenal'in Cengiz için sezon sonu 50 milyon Euro'luk bir teklif ile Roma'nın kapısını çalacağını, İtalyan kulübünün de Oğuzhan'ı istediğini yazdı.

BÜLENT TIMURLENK DİYOR Kİ
ROMA'NIN Sportif Direktörü Monchi, Sevilla günlerinden beri Oğuzhan'a inanıyor. Bence Oğuzhan kendine bu kadar inanmıyordur. Bu yüzden onun satışı Beşiktaş'a fayda getirir. İtalya'da oynamak için güçlü olmak zorundasınız ve vazgeçmeden çok çalışmalısınız. Bunlar zaten Oğuzhan'ın Türkiye'deki eksiklikleri. Belki beyaz sayfa açarsa burada ne yapmadıysa orada yapar. (Sabah Spor)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder