Beşiktaş'a yeni teknik direktör modeli! Baba ve oğul... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in A Milli Takım ile anlaşmasının ardından arayışlar hız kazandı. Siyah-beyazlı takımın gelecek sezonki teknik direktörünün kim olacağı sorusu gündemden düşmezken, flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Beşiktaş teknik direktörlük pozisyonunu Lucescu ailesine bırakmaya hazırlanıyor.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta yeni teknik direktör modeli... Şampiyonlar Ligi’ne kilitlenen Beşiktaş’ta yönetim, takımı gelecek sezon Mircea Lucescu ailesine bırakmaya hazırlanıyor.

Fikret Orman, Mircea Lucescu ile anlaştı
Başkan Orman’ın Luce ile anlaştığı aktarılırken, Razvan’ın daha ikna edilmediği bildirildi.


Oğlu Razvan ile birlikte çalışacaklar
Beşiktaş ile adı anılan ve son oynanan Başakşehir maçını tribünden takip eden Mircea Lucescu’nun oğlu Razvan ile beraber Siyah-Beyazlı takımın başına geleceği iddia edildi.

Fikret Orman gerekli temasları kurdu
12 Mayıs’taki seçim biter bitmez teknik adamı açıklamak isteyen Başkan Fikret Orman’ın Lucescu ile görüştüğü ve oğlu Razvan ile beraber takımın başına geçmesini istediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta Mircea Lucescu, hangi pozisyonda olacak?
Baba-oğul modelinin daha doğru olacağını düşünen Orman’ın, deneyimli hocanın, sportif direktör adı altında oğluna akıl hocalığı yapmasını talep ettiği aktarıldı.Romanya basını da yazdı
Orman-Lucescu zirvesi Romanya basınına da yansırken, 73 yaşındaki teknik adamın teklifi kabul ettiği öne sürüldü.

Lucescu, oğlunu ikna etmek için uğraş verdi
Oğlu Razvan’ın PAOK ile Yunanistan şampiyonluğuna gittiğine dikkat çeken gazeteler, Lucescu’nun oğlunu ikna etmesi gereceği bilgisine yer verdi.

Razvan, şampiyon teknik direktör unvanını taşıyor
Razvan’ın ‘Şampiyon teknik direktör’ sıfatı sonrası bu teklife pek sıcak bakmayabileceği iddia edildi.

Beşiktaş daha cazip bir teklif sunuyor
Ancak Beşiktaş’ın teklifinin PAOK’un verdiğinin 5 katı büyük olduğu ve bu nedenle oğul Lucescu'nun cazip teklifi kabul edebileceği dile getirildi.


Guti de öne çıkmıştı
Hatırlanacağı gibi Beşiktaş'ta gelecek sezon için teknik direktörlüğe Guti'nin getirileceği konuşulmuştu.

Orman'dan Guti için pozitif sinyaller gelmişti
Hatta Başkan Fikret Orman, Guti'nin kalan haftalarda daha aktif olması gerektiğine dikkati çekmişti.  (Güneş)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder