İşte Oğuzhan Özyakup'un yeni durağı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın orta sahasında son dönemde istikrardan uzak bir görüntü sergileyen Oğuzhan Özyakup için transferde hızlı günler yaşanıyor. Çizme basınında İtalyan devlerinin Beşiktaş'ta gözden düşen Oğuzhan Özyakup'a talip olduğu iddia edildi.


siyahlabeyaz | Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup’un futbol hayatına İtalya’da devam edebileceği belirtildi.

İtalyan Calciomercato’nun haberine göre siyah-beyazlı ekipte artık forma giymekte sıkıntı çeken yıldız futbolcunun önümüzdeki dönemde çizmede top koşturabileceği bildirildi.

‘Cengiz Ünder ve Merih Demiral’dan sonra Serie A Türkçe konuşuyor’ başlığıyla verilen habere göre Inter, Napoli, Milan, Lazio ve Roma gibi takımların gündeminde olduğu iddia edilen Oğuzhan’ın da futbol hayatını burada sürdürmeye hazır olduğu belirtildi.

Genoa ve Empoli’nin de Beşiktaşlı futbolcuyla ismi geçen ekipler olduğuna dikkat çekilirken, Oğuzhan Özyakup’un sahip olduğu yetenekler sıralanarak, oyuncunun İtalya’da başarılı olabileceği yorumu yapıldı. (Skorer)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder