Hıncal Uluç'tan sert sözler: "Şenol Güneş'i bugün görevden almıştım" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Hıncal Uluç'tan sert sözler: "Şenol Güneş'i bugün görevden almıştım"

Share This

Gazeteci ve tv yorumcusu Hıncal Uluç, Süper Lig, TFF, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’a dair çarpıcı açıklamalarda bulunduğu programda Şenol Güneş ile ilgili sert sözler de sarfetti.


siyahlabeyaz | 28 Mayıs Salı akşamı A Spor’da yayınlanan 90’A programında konuşan Hıncal Uluç’un açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:


Abdullah Avcı'ya mesaj: Beşiktaş'a gitme

Beşiktaş'ı uzun süreli başarıya götürecek teknik direktörden önce başkandır. Herkes Abdullah Avcı diyor ben de Samet Aybaba, Rıza Çalımbay ve Mehmet Özdilek diyorum. Türk medyası gibi sallıyorum. Bu isimler gelmezse kimse bir şey demez. Gelirse 'Hıncal Uluç demişti' derler. Bu isimlere yakışır mı? Bence çok yakışır. Abdullah Avcı senin 1 yıl boyunca arkadanda duracak bir başkan lazım. Abdullah Avcı bana sorsa 'Fikret Orman'a güvenme ve Beşiktaş'a gitme' derim.

Beşiktaş’ın antrenörü belli de bir tane gazetede bulunmuyor. Vah Türk basını.

Düşenlerden Erzurumspor’a acıdım. Akhisarspor düşmeyi sonuna kadar hak etti. Erzurumspor Türkiye’nin en güzel futbol oynayan iki takımından biriydi son dönemde Rizespor ile birlikte. Anadolu kulüpleri şunu bir türlü anlamıyor. Antrenör değiştirerek hiçbir yere varamazsınız. Bir antrenörün arkasında direneceksiniz, onu orada tutacaksınız. Bu hocaları sürekli değiştirirseniz bu takımlar düşer.

13 maç kaybeden Malatya altıncı oldu, 11 maç kaybeden Bursaspor küme düştü. Bütün hocalarda şu kafa var, yenilmezsem kovmazlar beni. Beraberliğe oynama devri bitti. Kazanmaya oynamak önemli.

Şenol Güneş’in aklında Fransa’yı yenmek yok. Bir hoca “Ben Fransa maçından hiçbir şey beklemiyorum.” diye çıkarsa o takımdan hayır gelir mi ya? Takımın başındaysan her maçtan bir şey bekleyeceksin. Şenol Güneş’in içinde hep bir korku var. O yüzden Şenol Güneş benim defterimde iyi hocalar arasında yok.

Ben Hüsnü Gürel’in yerinde olsam bugün Şenol Güneş’i görevden almıştım. Fransa maçından bir şey beklemiyorum diyen hoca olmaz. Önce kendi kafanda maçı kazanabileceğini düşüneceksin. (Ajansspor)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder