Vitor Hugo, Beşiktaş'ta başarılı olur mu? İtalyan gazeteci açıkladı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İtalyan gazeteci Simone Bargellini, Beşiktaş'ın transfer temaslarında bulunduğu Vitor Hugo'nun eksi ve artı yönlerini FutbolArena'ya değerlendirdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın transfer görüşmelerinde bulunduğu Fiorentina stoperi Vitor Hugo hakkında İtalyan gazeteci Simone Bargellini, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu.


Vitor Hugo, Beşiktaş'a katkı sağlar mı?
Simone Bargellini, "Çok güçlü bir oyuncu. Özellikle savunmada ve markajda çok güçlü. Kafa topları müthiştir. Kafayla gollerini atar. Ama İtalyan futbolundaki taktiksel düzenlere alışmakta sıkıntı yaşadı. Dolayısıyla güçlü, kuvvetli, kafa toplarına hakim olsa da İtalya'da taktik oyununda hataları oldu. Hataları nedeniyle kaybedilen birkaç maç oldu. O nedenle yedek kulübesine geldi. Özellikle Montella geldikten sonra, Vitor Hugo'yu as kadroda pek düşünmedi. Şu an zaten Montella olduğu için takımdan ayrılıyor." dedi.

''Parma maçındaki bireysel hatası dikkat çekti''
Sözlerinin devamında, "Fiorentina'da çok iyi defans oyuncuları var. Bunlarla rekabete girmesi gerekiyordu. Pioli'den sonra Montella gelince kulübeye gelmek zorunda kaldı. Vitor Hugo, geçtiğimiz dönemlerde hayatını kaybeden Fiorentina kaptanı Astori'nin yedeğiydi. Sonra forma şansları buldu, Pioli ona formayı verdi. Ancak kaybedilen bir Parma maçında bireysel hatası dikkat çekti. Fiziksel güç ve hava topları yerinde ama taktiksel anlamda birtakım sıkıntıları oldu. Türkiye'de bu sıkıntıyı yaşayacağını düşünmüyorum çünkü İtalya'dan daha farklı bir futbol oynanıyor." ifadelerini kullandı.( FutbolArena)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder