Emre Kılınç için Beşiktaş itirafı! 'Teklif geldi' - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Emre Kılınç için Beşiktaş itirafı! 'Teklif geldi'

Share This

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Emre Kılınç için Beşiktaş'tan teklif aldıklarını açıkldı.


siyahlabeyaz | Sivasspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda Beşiktaş'ın sezon başında Emre Kılınç için teklif yaptığını açıkladı. Tecrübeli teknik adam, "Emre sezon başı gidebilseydi bizim için iyi olurdu. Hemen yeni bir arkadaş kazandırabilirdik. Zaman ilerledikçe az kalınca Emre'yi verme şansımız olmadı. En son Beşiktaş istedi Emre'yi. Veremezdik, öyle birini verirsek hiçbir kazancı olmaz." dedi. 

Emre Kılınç için yapılan teklif

İHA'da yer alan habere göre; "Biz sezona başlarken Emre Kılınç gidecek gözüyle bakıyorduk. Bana öyle söylediler, Emre'yi isteyenler var diye. Emre sezon başı gidebilseydi bizim için iyi olurdu. Hemen yeni bir arkadaş kazandırabilirdik. Zaman ilerledikçe az kalınca Emre'yi verme şansımız olmadı. En son Beşiktaş istedi Emre'yi. Veremezdik, öyle birini verirsek hiçbir kazancı olmaz. O yüzden transferden vazgeçtik." dedi.

"DEVRE ARASINDA NE OLUR BİLEMEYİZ"

Deneyimli teknik adam, Emre Kılınç'ın transferi hakkında, "Devre arası ne olur bilemeyiz. Diğer sezon sözleşmesi bitiyor. Şimdi Emre'nin yapacağı şey; gelecek burada kapasitesinin en üst seviyesine çıkacak. İlk yarıda mı gider? Sezon sonumu gider? Yada kulübümüzde mi kalır? Onun cevabını kendisi verecektir. Ama Emre çok iyi oyuncu, iyi şeyler yapacaktır mutlaka. Transfer yapılacaksa zamanlaması iyi olmalı" ifadelerini kullandı.(FutbolArena)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder