Ahmet Nur Çebi mazbatasını aldı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Jimnastik Kulübünde dün sabah saatlerinde başlayan ve azımsanmayacak bir çoğunlukla tamamlanan olağanüstü seçimli genel kurulda, 8 bin 547 oyun 5 bin 9’unu alarak açık ara bir farklı siyah beyazlı kulübün 34. başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi, bugün yapılan törenle mazbatasını aldı.


siyahlabeyaz | Ahmet Nur Çebi dönemi resmen başladı. Dün gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulda 20 sandığın tamamında üstünlükle çıkan ve 8 bin 547 oyun 5 bin 9’unu alarak Beşiktaş Kulübü’nün Fikret Orman'ın ardından 34. başkanı olan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Park’ta düzenlenen törenle birlikte mazbatasını aldı.

Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu, Divan Kurulu tarafından düzenlenen mazbataları teslim alarak göreve başladı. Bu anlamda Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri, yarın ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirecek ve görev dağılımını yapacak.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin mazbatasını Kongre Divan Kurulu Başkanı Uluç Gürkan ve Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk verdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi şunları söyledi :  “Seçime gelene kadar olan süreçte camiayı en iyi şekilde temsil eden Tevfik Yamantürk’e de teşekkür ediyorum. Aldığımız bu mazbatalar, aşık olduğumuz, değer verdiğimiz camiamızın bize verdiği süreli yetki belgesidir. Mazbata almak onur ve gururdur. Çünkü Beşiktaş’ı temsil edeceksiniz, bu onuru yaşayacaksınız ancak süreli olduğunu da unutmayacaksınız. Bu sürede ne kadar iş yaparsanız o kadar önemlidir. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek için biraz sonra toplantıya başlayacağız. Bu benim 4. mazbatamdı ve Allah bana bu son mazbatamı başkan olarak almayı nasip etti. Herkese teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlı olsun, Allah yolumuzu açık etsin, Beşiktaşımızın da ömrünü uzun etsin” (Siyahlabeyaz)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder