Avusturya'dan skandal Veli Kavlak sözleri: "Burada işi yok!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Avusturya'dan skandal Veli Kavlak sözleri: "Burada işi yok!"

Share This

Avusturya'dan Veli Kavlak için skandal bir açıklama geldi. Eski Beşiktaşlı futbolcunun Barış Pınarı Harekatı'na yönelik destek içerikli paylaşımının ardından Veli Kavlak'ın, Avusturya vatandaşlığından çıkarılması gerektiği söylendi. 


siyahlabeyaz | Eski Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak'ın sosyal medya hesabından Barış Pınarı Harekatı'na destek amaçlı paylaşımına Avusturya'dan tepkiyle birlikte skandal bir açıklama geldi.

Veli Kavlak geçtiğimiz günlerde Barış Pınarı Harekatı'na destek veren bir paylaşım yaparken, sonrasında bu paylaşımı kaldırdı. Avusturya Özgürlük Partisi Genel Başkanı Norbert Hofer, Veli Kavlak'ın vatandaşlıktan çıkarılması gerektiğini söyledi. 

Norbert Hofer yaptığı açıklamada, ""Veli Kavlak, Avusturya forması giymiş bir futbolcu. Barış Pınarı Harekatı'na destek içerikli paylaşımı çok yanlış. Veli Kavlak'ın artık Avusturya'da işi yok." ifadelerini kullandı. 


Veli Kavlak futbolu bıraktı mı?

Kariyerinde Rapid Wien ve Beşiktaş takımlarında forma giyen Veli Kavlak, geçirdiği ağır sakatlık nedeniyle üst üste ameliyatlar oldu ve sonrasında siyah beyazlılardan ayrıldı. 30 yaşındaki Veli Kavla ardından kulüp bulamadı. Veli Kavlak, Avusturya Milli takım formasını ise 31 kez giyerken, 1 gol attı ve 1 asist yaptı. (Futbol Arena)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder