Derbi sonrası Noah'tan şampiyonluk yorumu! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson'un oğlu Noah, siyah-beyazlıların şampiyon olacağına inanıyor. İşte 1-0 kazanılan derbinin ardından yapılan açıklamalar...


siyahlabeyaz | Atiba'nın oğlu Noah'tan taraftarların yüzünü güldüren derbi yorumu geldi. Noah, 1-0 biten Galatasaray derbisi sonrası kısa bir konuşma yaptı.

Noah: "Şampiyon Beşiktaş"

Atiba'nın sevimli oğlu Noah, Şampiyon Beşiktaş ifadelerini kullandı ve bulunduğu ortamdakilere keyifli anlar yaşattı.

Ayrıca Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 1-0 mağlup ettiği derbi müsabakasının ardından siyah beyazlı futbolcu Atiba Hutchinson da, açıklamalarda bulundu. Mutlu olduğunu söyleyen Atiba, heyecan verici ve önemli bir galibiyet elde ettiklerini vurguladı.

Atiba: "Bu derbi sezonun gidişatını değiştirebilir"

Kanadalı futbolcu, "Sezona kötü bir başlangıç yaptık. Benim ve diğer arkadaşlarımın söylediği gibi böyle bir galibiyet kazanmak çok önemliydi. Büyük bir derbi. Bizim için sezonun gidişatını değiştirebilir" ifadelerini kullandı.

Atiba: "Çocuklarım bana ve takıma şans getirdiler"

Çocuklarının da bugün kendisiyle bir arada olmasına yönelik gelen bir soruya yanıt veren Atiba Hutchinson, "Bana ve takıma şans getirdiler" diye konuştu. (Siyahlabeyaz)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder