Quaresma'dan yine flaş açıklamalar! "Tekrar geri gelmemi istiyorlar...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Quaresma'dan yine flaş açıklamalar! "Tekrar geri gelmemi istiyorlar...!"

Share This

Beşiktaş'tan Kasımpaşa'ya transfer olan Ricardo Quaresma, A Spor yayınında Beşiktaş ile ilgili yorumlarda bulundu.


siyahlabeyaz | İşte Quaresma'nın yaptığı açıklamalar:

-TEKRAR GERİ GELMEMİ İSTİYORLAR AMA...-

"Bana hala aynı sevgiyle, tutkuyla davranıyor taraftarlar. Tekrar geri gelmemi istiyorlar ama bununla alakalı kararı verecek kişi ben değilim ve konuşmak istemiyorum. Artık Kasımpaşa'nın oyuncusuyum. Tek düşüncem Kasımpaşa'ya yararlı olmak. Hayatım boyunca unutmayacağım bir taraftar topluluğu. Her zaman beni desteklediler."


-KÖTÜ ENERJİYİ BELKİ ORADAKİ BAŞKAN YARATTI-

"Beşiktaş'ta var olan kötü enerjiyi belki oradaki başkan yarattı ya da orada alınan kararlardan dolayı oluştu. Beşiktaş için her zaman en iyisini diliyorum. Gelecek başkanın da Beşiktaş'ı tekrardan hak ettiği yerlere taşıyacağına inanıyorum. Çünkü Beşiktaş çok büyük bir kulüp ve her zaman benimle birlikte olacak bir kulüp. Bırakan başkanla alakalı da çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Zaten söyleyeceklerimi söyledim. Benim için artık var olmayan birisi. O yüzden onun hakkında da çok fazla bir şey söylemeye gerek duymuyorum"

-EĞER BİR GÜN BEŞİKTAŞ'TA OYNARSA...-

Oğlu Ricky'nin ileride Beşiktaş'ta oynaması hakkında Quaresma; "Ben kendime oğlum üzerinde herhangi bir baskı yaratmayacağıma dair telkinlerde bulunuyorum. Eğer bir gün olur da Türkiye'de oynama fırsatı yakalarsa nerede olursa olsun hangi takımda olursa olsun onu destekleyen kişi olacağım. Eğer bir gün Beşiktaş'ta oynarsa yine buraya gelip onu onu destekleyeceğm" ifadelerini kullandı (ortacizgi.com).


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder