Abdullah Avcı, istediği oyuncu tipini açıkladı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Abdullah Avcı, istediği oyuncu tipini açıkladı!

Share This

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı transfer çalışmaları için düğmeye bastı.


siyahlabeyaz | Süper Lig’in ilk yarısını en az kayıpla kapatmanın hesaplarını yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, transfer dönemi için de çalışmalarına hız verdi.

Siyah-beyazlı yönetimle yaptığı görüşmelerde olası takviyelere değinen Avcı, forvetin yanı sıra her iki kanadı oynayabilen ve adam geçebilen bir çizgi oyuncusuna ihtiyaç duyduklarının altını çizdi.

N’Koudou tipinde kanat oyuncusu 

Transferde önceliğin elbette golcü olduğunu aktaran ancak mevcut kadroda yer açılması durumunda Kevin N’Koudou tipinde kaliteli bir kanat oyuncusunun takımın seviyesini daha da arttıracağını düşünen Abdullah Avcı’nın, rakiplerin kapalı savunma uygulaması nedeniyle böyle bir oyuncunun alınması gerektiğini söylediği vurgulandı.


'Hasic henüz hazır değil' 

Ajdin Hasic’in hem 10 numara hem de kanat oynayabildiğini söyleyen Abdullah Avcı, Bosnalı genç yıldız adayının henüz takım oyunu oynama seviyesine gelmediğini dile getirdi. Tecrübeli hocanın, Hasic’in önümüzdeki sezon hazır hale gelebileceğini de ifade ettiği kaydedildi.

Hasic’in iyi bir potansiyele sahip olduğunu belirten Beşiktaş’ın teknik patronu, mali koşulların uygun olması durumunda ara transferde tecrübeli bir kanat oyuncusu istediği vurgulandı. Kevin N’Koudou ile benzer özelliklere sahip bir isim isteyen Avcı bu oyuncunun Beşiktaş’a ikinci yarıda ciddi katkı sağlayabileceğini de aktardı.
(Skorer)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder