Beşiktaş'ta Başkan Çebi, sinirlendi ve talimatı verdi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta Başkan Çebi, sinirlendi ve talimatı verdi!

Share This

Beşiktaş - Yukatel Denizlispor maçında verilmeyen penaltılar ve gösterilmeyen kırmızı karta sinirlenen siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi önce isyan etti sonra da yönetimine talimatı verdi...


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın, Yukatel Denizlispor'u 1-0 yendiği maça damgasını vuran isim kararlarıyla hakem Özgür Yankaya oldu.

Özellikle Diaby'e yapılan iki penaltılık hareketin es geçilmesi, Diaby'e tabanla giren Sackey'nin kırmızı kart görmemesi tepki çekti.

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de hakemin kötü performansına maçı izlerken çok sinirlendiği ve yönetim kurulu üyelerine, "Artık susmak yok, sesimizi çıkaracağız. Çıkın ve konuşun. Hakkımızı kimseye yedirmeyeceğiz" dediği belirtildi.

İLTİMAS DEĞİL, ADALET İSTİYORUZ

Göreve geldiklerinden bu yana sessizliğini koruyan yönetim de bu talimat üzerine ilk açıklamalarını yaptı.


Asbaşkan Emre Kocadağ, "Başkaları için kolay çalınan düdükler Beşiktaş karşısında ne yazık ki atlandı. VAR'a bile gidilme ihtiyacı duyulmadı. Bu ligin selameti açısından herkese eşit davranılmalı. Adil yönetim olsun" diye konuştu.

Yönetici Umut Şenol da "Bu sıkıntılı süreçten hep birlikte dayanışma içinde çakacağız. "Talebimiz basit, iltimas değil adalet istiyoruz" diye konuştu.(Sabah)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder