"Takımın içinde olması gereken oyunculardan biri" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

beIN SPORTS’ta yayınlanan programda Önder Özen, Beşiktaş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.


siyahlabeyaz | İşte Özen’in yaptığı açıklamalar:

-MAÇIN FAVORİSİ BRAGA-

“Beşiktaş’ın gruptaki şansını yüksek görmüyorum. Çünkü hem grupta oluşmuş olan puan aritmetiği hem de Braga’nın kupadaki ilerleme isteği ortada. Bence maçın favorisi Braga. Ama Beşiktaş, Beşiktaş’tır. Ne olacağını bilemeyiz. Beşiktaş, sahaya çıkıyorsa bir şekilde işin ucundan tutar.”

-ABDULLAH AVCI VE TECRÜBELİ OYUNCULARIN OLMAMASI DEZAVANTAJ-

“Teknik adamların, birinci adamların karar mekanizmaları daha hızlıdır. Kenarda reaksiyon gerekiyor. Oluşan skora, sakatlıklara, arka arakaya gelen Braga atakları veya Beşiktaş’ın arak arkaya gol kaçırması saha içerisinde rastlanabilecek durumlar. Bunlara bir reaksiyon gerekirken teknik direktörün bulunmaması dezavantaj. Yine aynı şekilde tecrübeli oyuncuların olmaması da kalite açısından dezavantaj yaratır. O yüzden Braga 1 değil, 2 adım öne çıkar.”


-TAKIMIN İÇİNDE OLMASI GEREKEN OYUNCULARDAN BİRİ-

"Boyd takımın içinde olması gereken oyunculardan biri. Bir süre geride kaldı. Ondan performans beklenebilir. Güven, bir adım geri attı. Birkaç haftadır yok. Onun yeniden bir adım öne atmasını beklemeliyiz. Kendisi de çaba içerisinde olacaktır."(ortacizgi.com)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder