Beşiktaş'ta Alexis Sanchez bombası - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş son dakika transfer haberleri...Transferde ayağını yorganına göre uzatma kararı alan Beşiktaş, taraftarı heyecanlandıracak bir yıldız oyuncu transferi de planlıyor. Beşiktaş'ta transferi gündeme gelen son isim FFP sıkıntısı nedeniyle Inter'den ayrılma ihtimali ortaya çıkan Alexis Sanchez oldu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta Alexis Sanchez heyecanı yaşanıyor. Gary Medel ve Enzo Roco’nun menajeri Felicevic geçen hafta Leverkusen’den ayrılacak oyuncusu Aranguiz’i Beşiktaş’a önerdi... aynı toplantıda Alexis Sanchez isminin de konuşulduğu ortaya çıktı. Şilili oyuncunun tendon sakatlığının ciddiyeti masaya yatırıldı. Inter’in Manchester United’dan kiraladığı Alexis’i geri göndermeyi düşünüp düşünmediği sorgulandı. Felicevic, Alexis Sanchez'in devre arasında sakatlığının geçeceğini, ikinci yarıda tamamen hazır olacağını söyledi.

Inter'in FFP yüzünden başı dertte

Inter’le şu an için Alexis’in kiralık sözleşmesinin feshedilmesi konusunu konuşmadığını ama kendilerinin bir talebi olursa görüşebileceği bilgisini sundu. Beşiktaş cephesi ise Alexis’in sakatlığı hakkında bilgi toplama kararı aldı. Ayrıca Inter’in UEFA ile FFP yüzünden başının dertte olması nedeniyle böyle bir transfere hayır demeyeceği fikri oluştu. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder