Rıdvan Dilmen : "Gülme komşuna gelir başına" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Rıdvan Dilmen : "Gülme komşuna gelir başına"

Share This

Beşiktaş, Süper Lig 15. haftasında sahasında Yeni Malatyaspor'a 2-0 kaybetti. Rıdvan Dilmen NTV'de müsabakayı yorumladı. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Rıdvan Dilmen'in NTV maç sonu yorumları...

"Gülme komşuna gelir başına. Galatasaray maçından başlayan kayıplar zinciri Sivas'ta ve bugün Vodafone Park'ta devam etti. Sergen Yalçın bütün hafta Beşiktaş'a çalışmış. Savunmayı sağlam tutarak oyunu tuttu. Fofana, Bifouma ve Jahovic gibi oyuncuları da kullanarak, oyunun belli bölümlerinde sizin yerleşeceğiniz yerler burası." demiş.""SERGEN YALÇIN BEŞİKTAŞ'A İYİ ÇALIŞMIŞ"

"Orta sahayı da savaşçı oyunculardan kurdu Sergen Yalçın. Beşiktaş'ı buraya sokayım dedi. Oyunun gidişatına göre bakarız dedi. Beşiktaş ise bu Yeni Malatyaspor'u ikinci yarının 15-20 dakikası rakip sahaya itti. Kendi sahasına doğru itti. Abdullah Avcı da bunu görünce tıpkı Kasımpaşa maçındaki gibi risk alayım dedi. Yetmedi Elneny'yi de çıkarıp Atiba'yı tek bırakarak riske devam etti. Taktiğin ve sayıların affı yoktur. Orayı boşalttı ve Yeni Malatya geldi. " (Futbol Arena)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder