Abdullah Avcı takımla vedalaştı, ayrılık paylaşımı yaptı. İşte o anlar... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Abdullah Avcı takımla vedalaştı, ayrılık paylaşımı yaptı. İşte o anlar...

Share This

Beşiktaş Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla görevi sona eren siyah-beyazlı takımın Teknik Direktörü Abdullah Avcı, takımla vedalaştı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Yönetim Kurulu’nun dün yaptığı zirve sonunda siyah-beyazlı takımla yolları ayrılan Teknik Direktör Abdullah Avcı, futbolcularla vedalaştı.


Bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla bir araya gelen Avcı, eski talebeleriyle tek tek görüşerek başarılar diledi.

Beşiktaş'la yollarını ayıran Abdullah Avcı ayrıca kişisel internet sitesinden de veda mesajı paylaşarak siyah beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

Abdullah Avcı'nın resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde;

KAMUOYUNA SAYGILARIMLA 

10 Haziran 2019 günü başladığım Beşiktaş fulbol A takımı teknik direktörlüğü görevim 24 Ocak 2020 tarihi itibariyle son bulmuştur. Süreç boyunca, karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen, Beşiktaş kulübüne hizmet etmenin büyük onurunu yaşadım. Bir aile olmanın ilk kuralına sadık kalıp sorunlarımızı yansıtmamamın doğru olduğuna inandım. İmkansızlıklarda kenetlenmeyi, sorunlara değil çözümlere odaklanmayı seçtim. Yaşadığımız tüm maddi ve manevi zorluklarda, yanımda duran teknik ekibime, bana olan inancı ve anlayışı için minnettarım. İyi ve kötü günde desteğini esirgemeyen, tutkusu ve coşkusu ile bana unutulmaz anlar yaşatan Beşiktaş taraftarına da sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu ayrılığın, hak ettikleri başarıyı getirmesini temenni ederim. Saygılarımla.

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder