Ali Ece, isyan etti! "Ruhsuz oyuncu güruhunda ve..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Sivasspor maçındaki berbat performanstan sonra taraftar haklı olarak bir reaksiyon bekliyordu. 


siyahlabeyaz | Lakin kalede yine Karius başladı, o zaman Utku neden kadroda yer alıyor? Fabri ’yi Beşiktaş ’a kazandıran Sambade ile neden teknik kadroda devam edilmedi? Kafamda bitmek bilmeyen sorular Ö Reaksiyon mu? Reaksiyon ne arar bu birkaç tanesi hariç ruhsuz oyuncu güruhunda ve onlar üstündeki kontrolünü kaybeden Abdullah hocada? Santradan hemen sonra Zidane ruleti deneyip top kaptırmak ve 30. saniyede golü yemek varken reaksiyon da neyin nesi?

‘VAR’dan ofsayt icat etti

Altı pastan koskoca kale yerine kafayla Erzurumspor ’un yedek kalecisi Kayacan’a geri pas verir gibi topa vuran var, isyan eden N’Koudou’nun servislerini heba edenler gırla var Ö 32’de N’Koudou artık o kadar yüksek kalite bir servis yaptı ki Diaby bile sağıyla gol attı! 38 ’de Diaby Beşiktaş’’a geldiğinden beri açık ara en iyi şutunu attı, gol oldu. Ancak hakem bey, Karius bile kalede olsa görüş açısını engelleyemecek bir pozisyonda VAR’dan ofsayt icat etti: Hakem elbisesi giyen şahsın babasını hatırlayınca şaşkınlığım geçti!

Bu kış zor biter

66’’da Sissoko’nun golünden önceki şutta Karius nasıl oldu da topu çeldi, ona şaşırdım biraz! Bir alt ligde 18 maçta 21 gol atabilen üstelik Obertan ve Pote gibi iki hücum kozunu oynatmayan yedek ağırlıklı Erzurumspor 162 dakikada Beşiktaş’’a 6 gol attığına şaşırmış mıdır acaba? Erzurum çok mu soğuktu, asıl soğuk Beşiktaş futbol takımının gerçeği mi? Birkaç tanesi hariç bu oyuncu grubu ile Abdullah Avcı birlikteliğinde bu kış zor biter!
(Ali Ece / Fanatik)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder