Arda Turan'ın rotası Beşiktaş'a döndü - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş haberleri... Galatasaray'a dönmesi beklenen ancak Başkan Mustafa Cengiz'in geri dönüşünü veto ettiği Arda Turan'ın rotasının Beşiktaş'a yöneldiği iddia edildi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş son dakika haberleri... Beşiktaş’ta ilginç gelişmeler yaşanıyor... Burak Yılmaz’ın abim dediği iki yöneticiyle görüştüğü ve ''Arda Turan’ı neden almıyoruz? Ben onu ikna ederim'' dediği camiada konuşulmaya başlandı.

Ayrıca, Arda Turan'ın yakınlarından da kendisini Başakşehir’e aldıran Abdullah Avcı’ya, ''Arda Turan, Abdullah hocayla çalışmak her zaman ister. Sadece seyircisi olan bir takımda oynamak istiyor'' mesajları gittiği iddia ediliyor.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Arda Turan’a kesinlikle karşı çıktığı ama sürprizlerin de olabileceği ciddi ciddi konuşulmaya başlandı.

Kadroda yok

Arda Turan, Medipol Başakşehir'in kamp kadrosunda yer almadı. Bu transfer yorulurken, Arda Turan'ın teknik ekip tarafından izinli olduğu için kamp kadrosunda yer almadığı öğrenildi. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder