Beşiktaş'tan Kayserispor'a takas teklifi! Al Oğuzhan'ı ver Mensah'ı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'tan Kayserispor'a takas teklifi! Al Oğuzhan'ı ver Mensah'ı

Share This

Siyah-beyazlılarda transfer çalışmaları 'takas' ağırlıklı olarak devam ediyor... Beşiktaş yönetimi; Kayseri’nin kadro dışı bıraktığı, Galatasaray’ın da peşinde olduğu Mensah için sarı-kırmızılılara Oğuzhan takasını önerecek.

siyahlabeyaz | Beşiktaş yönetimi; Kayserispor'da kadro dışı bırakılan, Galatasaray'ın da peşinde olduğu Bernard Mensah için sürpriz bir hamle yaptı.


Sarı-kırmızılı ekibe, kadrolarında görmek istedikleri bir oyuncu ya da iki oyuncu varsa, Mensah'ın yerine vermeye hazır oldukları iletildi. Resmi şekilde iki taraf arasında herhangi bir görüşme olmazken, iki taraf adına hareket eden bazı isimlerin takasın nasıl olabileceğini, hangi şartlar altında gerçekleşebileceğini konuştukları bildirildi.

BEŞİKTAŞ'TA FLAŞ AYRILIK KARARI! ADEM LJAJIC...


Kayserispor'da ilk etapta Mensah'a karşılık, Oğuzhan'ı maaşını Beşiktaş'ın ödemesi karşılığında bedelsiz 6 aylığına kiralama takasının gündeme geldiği bildirildi. Kayseri'nin hocası Prosinecki'nin de bu fikre sıcak baktığı gelen bilgiler arasında. (Fotomaç)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder