Eski yönetimin eseri - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Asist Analiz yazarı Kartal Yİğit zirve yolunda lider Sivas'tan evinde ağır bir darbe yiyen Beşiktaş ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu


siyahlabeyaz | 6 maç üst üste kazandığında da hep söylüyordum Beşiktaş'ın bu kadro yapısı ile şampiyon olmasının zor olduğunu... Hele hele bugünkü gibi temposu yüksek kaliteli takımlara karşı kazanmasının nadir olacağını belirtmiştim.

Şampiyonluğa oynadığınız kendi sahanızda bir maçı 10 kişilik Sivasspor'a kaybediyorsan kimse kusura bakmasın da şampiyonluktan bahsetmesin.


BEŞİKTAŞ'IN ELİNDEKİ AYAKLAR YETERSİZ, OLANLAR DA KALİTESİZ

Beşiktaş takımında oynayan özellikle yabancılar nereye geldiklerinin farkında değiller.  Diaby zaten hayalet gibi. N'Koudou bal yapmayan arı.  Adem Laijc biraz kıpırdadı tamam diyorsun o da yine aynı. Biraz Elneny yenilerden bir şey yapıyor. Atiba her zamanki gibi çalışkan ama o da verimsiz.

Takım üretken değil pozisyona giremiyor Burak'ı içeriye sokacak adam yok. Gerçi olduğu zaman Burak'ın da ne yaptığı meçhul.  Beşiktaş mücadele yönünden bir şeyler yaptı, baskı kurmaya çalıştı ama elindeki ayaklar yetersiz, olanlar da kalitesiz.

RIZA HOCAYA BRAVO, TAKIMI ŞİMDİDEN GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Bunları söylerken Sivasspor 'un galibiyetini kesinlikle gölge düşürmemek gerek. Baştan sona kadar galibiyeti hak ettiler. 10 kişi kalmalarına rağmen Beşiktaş gibi bir takıma karşı inanılmaz direnç gösterip "ben şampiyon olabilirim" mesajını verdi.

Vallahi Rıza hocaya bravo. Ekibi şimdiden gönüleri fethetti.  Şampiyonluğa oynayan takımlara baktığımızda Sivasspor kadar komplike takım gibi oynayan başka bir ekip yok bence. Hem savunma hem de ofans anlamın da bunu gösteriyorlar. Şampiyon adayları arasındaki Beşiktaş ve Galatasaray'ı 10'ar puan farkla geçtiler. Artık ipler Sivasspor 'un elinde.


Beşiktaş liderin 10 puanın gerisinde belki ama diğer önemli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile arada bir şey yok ama bu görüntü ve mentalite ile üst üste oynayacağı iki deplasmandan da galip geleceği muamma.

HAKAN ARSLAN, AVRUPA'DA OYNAYABİLECEK BİR FUTBOLCU

Beşiktaş işini zora soktu Sivasspor ise daha da güçlenip morallendi. Sivasspor 'u herkes tebrik etmeli. Sivasspor da konuşulanlar hep Emre ve Mert Hakan olmasına rağmen yıllardır beğendiğim Hakan Arslan Avrupa'da oynayabilecek bir oyuncu . Allah nazardan saklasın bu şekilde devam ederse Türk futbolunun büyük kazancı Hakan olur.

AVCI İSTİFA  SESLERİ YÜKSELDİ ANCAK SORUN HOCA DA DEĞİL

Beşiktaş'ta ise kim işini en çok yaptı derseniz Gökhan Gönül derim. Maç sonu yine tribünlerden Abdullah Avcı istifa sesleri yükseldi ben sorunun hoca olduğuna inanmıyorum . Kim gelse bir şey değişmez bu bu kadro eski yönetimin eseri bu kadar. (Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder