Guilherme - Oğuzhan takası 750 bin Euro getirecek - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Guilherme - Oğuzhan takası 750 bin Euro getirecek

Share This

Beşiktaş haberleri... Beşiktaş'ta Guilherme transferi için ilginç bir formül devreye girmek üzere. Beşiktaş, Yeni Malatyaspor'un istediği Oğuzhan Özyakup'u bu transferde kullanarak ek kaynak yaratmak amacında.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ın Yeni Malatyaspor'dan Guilherme'nin transferi sürpriz bir hamle içine gireceği iddia edildi... siyah-beyazlılar, Yeni Malatyaspor’la arayı bozmamak için Oğuzhan Özyakup'u, sarı-kırmızılılara 6 aylığına gönderecek. Bu sayede Guilherme’nin bonservisini alacak.


Ayrıca Yeni Malatyaspor, Oğuzhan Özyakup'un 6 aylık maaşı olan 1.2 milyon Euro’nun 750 bin Euro’sunu ödeyerek Beşiktaş’a 750 bin Euro’luk daha transfer genişliği sağlayacak. Bu sayede belki de Beşiktaş, 750 bin Euro’luk bir transfer yapmak için kaynak bulacak.

Lukasz Teodorczyk transferi harcama limitine takıldı

Öte yandan TFF’nin verdiği harcama limitleriyle ilgili gelen negatif haberden sonra Beşiktaş’ta anlaşma sağlanan Lukasz Teodorczyk defteri kapandı... Polonyalı oyuncunun kulübü Udinese’den 17 Ocak’a kadar süre isteyen siyah-beyazlı yönetim kara haberi verdi. Udinese ile temas kuruldu, Teodorczyk’un transferi için gerekli bütçeyi bulamadıklarını, transferden vazgeçtiklerini iletti. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder