İngiltere'de gündem Karius; yine ağır eleştirildi : "Yetenekleri topu kendi kalesine tokatlamakla sınırlı kalmadı!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İngiltere'de gündem Karius; yine ağır eleştirildi : "Yetenekleri topu kendi kalesine tokatlamakla sınırlı kalmadı!"

Share This

Süper Lig'de son maçlardaki performansından dolayı alkış alan Loris Karius, hazırlık kamp döneminde oynanan Altınordu karşılaşmasındaki performansı ile İnglitere'de eleştiri yağmuruna tutuldu.


siyahlabeyaz | Beşıktaş'ın Altınordu ile 2-2 berabere kaldığı hazırlık maçının 11. dakikasında topu tutmak isterken elinden kaçırıp ağlarında gören Loris Karius, bu pozisyondan 5 dakika sonra ise meşin yuvarlağı ayağının altından kaçırdı. Top filelerle buluşurken pozisyon öncesi oyun durduğundan gol sayılmadı.

BEŞİKTAŞ AMBLEMİ İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY...

Karius'un bu performansı İngilizlerin de gündemindeydi. The Sun gazetesi konuyla ilgili haberinde, "Karius, Türk devi Beşiktaş'ın Altınordu ile oynadığı dostluk maçına berbat tarafıyla damga vurmak için elinden geleni yaptı. İlk golde topu kendi kalesine tokatlamaya karar verdi ama yetenekleri bununla da sınırlı kalmadı. Daha sonra geri pası ayağının altından kaçırdı. Karius, bu pozisyonda oyunun durmasına şükretti" ifadelerini kullandı.

SERGEN YALÇIN BEŞİKTAŞ'TAN O İSMİ İSTEDİ : "VERİN PARLATAYIM!""

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder