Sergen Yalçın'dan yönetime Oğuzhan isteği! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Sergen Yalçın'dan yönetime Oğuzhan isteği!

Share This

Beşiktaş'ta önümüzdeki saatlerde resmen ismi açıklanacak olan Sergen Yalçın, Feyenoord'a kiralık transferi söz konusu olan ve Hollanda kulübüyle prensip anlaşmasına varan Oğuzhan Özyakup'un takımda kalmasını istedi. 


siyahlabeyaz | Sergen Yalçın, Oğuzhan Özyakup'un gönderilmesini istemedi. Beşiktaş yönetimiyle prensip anlaşmasına varan Sergen Yalçın, Feyenoord'a transferi söz konusu olan ve Hollanda kulübüyle anlaşan Oğuzhan Özyakup'un takımda kalmasını istedi.


Beşiktaş Haberleri: Oğuzhan Özyakup'un transferi
Beşiktaş'ta uzun süredir performans düşüklüğü yaşayan ve Feyenoord'a kiralık transferi konusunda anlaşma sağlayan Oğuzhan'a, Sergen Yalçın'dan izin çıkmadı. 47 yaşındaki teknik adam yönetime, "Oğuzhan bize lazım. Onu göndermeyin." dedi ve bundan dolayı Oğuzhan'ın da geri adım atarak Beşiktaş'ta kalma ihtimali doğdu.

OZAN TUFAN ÖRNEĞİ

Çalıştırdığı takımlarda performansı düşük oyuncuları hayata döndürmesiyle tanınan ve son olarak Aytemiz Alanyaspor'da Ozan Tufan'ın performansının yükselmesinde büyük rol oynayan Sergen Yalçın, Oğuzhan Özyakup'un formunu da yukarı çekmek adına 27 yaşındaki futbolcunun takımda kalmasını istedi.  (Futbol Arena)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder