Alen Markaryan : "Neden kimse oralı bile değil!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş-Trabzon maçına daha üç dört gün varken maçın biletleri tükendi anonsu geldi... Sevindirici olmakla beraber düşündürücüydü de!!! 


siyahlabeyaz | Son yıllarda böyle bir ilgi yaşamamıştık neticede... Sergen’le beraber bir heyecana denk geldik tamam da bu iş biraz bana garip gelmişti... Trabzonlu vatandaşların sosyal mecrada paylaşımları ve etrafımızdaki görgü tanıklarından sonra iş çatladı...

Deplasmana ayrılan bölüm haricinde de alımlar yapılmış.... Yukarıda anlattığım hikayenin can alıcı ve reel sonu “Sen boşluk bırakırsan adamlar da gelir alır...” mealinde maalesef. O yüzden, o tarafa söyleyecek tek sözüm yok... İş bizim tarafta...  İnsanlar bu durumu görüyor... Kulüpteki kişilere iletiliyor, “Böyle olur mu önlem alsanıza, heyecanı yüksek maç. Golde millet kendini tutamaz. Bir kıvılcım yeter. Bir sürü insanın başı belaya girer” minvalinde açıklamalar ve diretmeler yapılıyor... Kimse oralı bile olmuyor  Sonuç ortada... Beşiktaş’ın locaları “Vi ay pi”leri salkım saçak!!! Maç sonu kavgaları ceza alan taraftarlar gırla... Soru şu... Neden? Göz göre göre niye bazı şeylere göz yumuldu?  Beşiktaş pasoliginin haricindeki kartlara niye bilet yüklendi? Beşiktaş taraftarının Trabzon’ da aynı uygulamayı yapmasına izin verilir miydi? Ve neden bu konuyla ilgili kulüpten tek açıklama yapılmıyor?

Kural hatasına mahkeme var

Halil Umut Meler’i Kadıköy’deki Beşiktaş maçına vermişlerdi ilk... Sonra ne geldiyse akıllarına bir gecede fikir değiştirip Cüneyt Çakır’ı atadılar maça... Yaşananları anlatmaya gerek yok. Her şey ortada zaten... Sonra Beşiktaş İzmir’de Göztepe maçına çıktı... Maçtaki kural hatası maçın önüne geçti. Maç tekrarlanmalıydı. Kural ortadaydı. Iı-ıhh dediler... Tahkime gittik... Dün akşam dediler ki mahkeme yapacağız... Ne zaman? Cumartesi... Yahu niye hafta sonu ve niye Alanya maçından sonra? Bütün bunlar bir bana mı garip geliyor? Mesela kulüpteki yetkililer de yaşananların tuhaf işler olduğuna kanaat getirmişlerse, Cumartesi tam kadro gidip taraftar için sorsunlar ne yapmaya çalışıyorsunuz diye! Hakikaten merak ediyoruz?!

Ufacık çocuğa anlatır gibi

Sosyal medyada bir video dolaşıyor....  Taaaa yıllar öncesine ait... İki hakem eşofmanlarını giymiş, top-futbolcu temas bileşkesinde insanlara pozisyon bilgisi veriyorlar... Biri Hilmi Ok, diğeri Erman Toroğlu... Beşiktaş -Trabzon maçında Sörloth-Atiba mücadelesi ve devamındaki pozisyon golle sonuçlanıyor ya.... Hah işte tam da onu anlatıyorlar. Ufacık çocuğa anlatır gibi... Ayağın topa değiyor ama arkası cehennem!!!! Açın seyredin..... Faul kere faul yani... Garibime giden tüm spor kamuoyu pozisyonun faul olduğunda birleşmişken bunu canlı anlatımda halka ders niteliğinde örneklemeler yapan kişinin pozisyonda faul yok demesi.... Yapmayın arkadaşlar, yapmayın hakem abiler, yapmayın... Alına al demek bu kadarmı zor! Nedir yani?
(Alen Markaryan / Akşam)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder