Beşiktaş'ın Zulte Waregem'e kiraladığı Cyle Larin fiyatını 3'e katladı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın Zulte Waregem'e kiraladığı Cyle Larin fiyatını 3'e katladı

Share This

Beşiktaş'ın sezon başında Zulte Waregem'e satın alma opsiyonuyla birlikte kiraladığı Kanadalı golcü Cyle Larin, Belçika ekibinde gösterdiği performansın ardından fiyatını yaklaşık olarak 3'e katladı!


siyahlabeyaz | Belçika medyasında yer alan haberlere göre, Zulte Waregem formasıyla bu sezon 31 resmi maça çıkan ve 20 gole doğrudan katkı (9 gol, 11 asist) sağlayan Cyle Larin, sezon sonunda Zulte Waregem'den ayrılacak.


2,5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu elinde bulunduran Zulte Waregem'in kısa süre içinde bu opsiyonu kullanacağı, sonrasında ise oyuncuyu başka bir kulübe kâr ederek satmayı planladığı belirtildi.

İsmi belirtilmeyen büyük bir Belçika kulübünün Larin'le ilgilendiği ve kısa süre içinde Zulte Waregem'e resmi teklifte bulunacağı iddia edilirken, yurt dışından da ilgilenen kulüplerin olduğu Kanadalı golcü için Belçika ekibinin istediği bonservis bedelinin 7 milyon Euro olduğu belirtildi.
(HaberGlobal.com.tr)


Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder