Gökhan Gönül : "Herkesin bildiği, yaşadığımız bazı sorunlar...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Gökhan Gönül : "Herkesin bildiği, yaşadığımız bazı sorunlar...!"

Share This

Rize deplasmanında Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün attığı gollerle 2-1 kazanmasını bilen Beşiktaş'ta karşılaşma sonrası Gökhan Gönül açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | İşte Gökhan Gönül'ün açıklamaları..


"Gol attığım için her futbolcu gibi ekstra sevindim ama zor bir süreçten geçtiğimiz bir gerçek. Herkesin bildiği, yaşadığımız bazı sorunlar var. Taraftarımıza, bizi destekleyen herkese bir şeyler vermek zorundaydık."

"İnşallah önümüzdeki maçları da kazanarak sezon sonunda en yukarıda bitirmek için her şeyi yapacağız. Beşiktaş varsa, umut vardır. İstediğimiz sonuçları alarak, kazanarak devam etmek istiyoruz. Neredeyiz, zor süreci nasıl atlattık, bakacağız."

"Sözleşme konusu benim elimde değil. Başkanın, yönetimin, beni isteyenlerin elinde olan bir şey. Şu anda bir şey yok. Zor bir dönemden geçiyoruz, yönetimimizin ve başkanımızın öncelikleri başka olabilir. Bekleyip, göreceğiz." (siyahlabeyaz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder