Oğuzhan, Hollanda'da Beşiktaş'ı anlattı: 'Türkiye'nin Feyenoord'u' - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Oğuzhan, Hollanda'da Beşiktaş'ı anlattı: 'Türkiye'nin Feyenoord'u'

Share This

Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'un kulüp televizyonuna Beşiktaş hakkında konuştu. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup, kulüp televizyonına verdiği röportajda yeni takımı, ilk maçında attığı gol ve Beşiktaş'tan bahsetti. 


"ATTIĞIM GOL BANA GÜVEN GETİRDİ"

Gol attığım için mutluyum ama daha da önemlisi galibiyet ve hedefe ulaşmak. İlk maçında gol atmam ayrı bir güven vetirdi bana. 

"TAKIMLA HEMEN KAYNAŞACAĞIMI HİSSEDİYORDUM"

Takımla hemen kaynaşacağımı hissediyorum. Gruptaki yaş ortalaması ve kulübün kültürüne baktığınız zaman zaten problem yaşamadım. Her şey istediğim ve beklediğim gibi gerçekleşti. İyi kadro ve tabi ki karakter bir araya geldiğinde atmosfer her zaman harika olur. 

"BEŞİKTAŞ, TÜRKİYE'NİN FEYENOORD'U"

Beşiktaş bence Türkiye'nin Feyenoord'u. Üst üste 2 şampiyonluğumuzdan önce uzun süre şampiyon olamamştık. Galatasaray ve Fenerbahçe'den daha az şampiyonluk sayısına sahip. Ancak Türkiye'ye gittiğinizde en sadık taraftar Beşiktaş'ta. Hiç takım tutmayan insan da Beşiktaş der. Yıllardır Türkiye'de tribünlerdeki tüm besteler Beşiktaş taraftarları tarafından yapıldı. Beşiktaş halkın takımıdır. Çok güzel bir stadyuma sahip. 
(Futbol Arena)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder