Sergen Yalçın'ın gollerini izlediler, şaşıp kaldılar! İşte N'Koudou ve Boateng'in sözleri... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Sergen Yalçın'ın gollerini izlediler, şaşıp kaldılar! İşte N'Koudou ve Boateng'in sözleri...

Share This

Siyah-beyazlıların yabancıları Sergen Yalçın’ı merak edip takım arkadaşlarına sordu, Kartal’ın efsanesinin kariyerinde attığı golleri izleyen yabancılar âdeta büyülendi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ta Sergen Yalçın rüzgârı esmeye devam ediyor. Yıllar sonra yuvasına teknik direktör olarak geri dönen Kartal’ın efsanesi camiaya getirdiği pozitif enerjiyle şubat ayının başında bahar havasını getirdi. 


Siyah-beyazlıların başında çıktığı ilk maçta Çaykur Rizespor gibi zorlu bir deplasmandan üstün bir oyunla üç puan çıkaran Sergen Hoca, yaptığı kritik dokunuşlarla takımın çehresini de bir anda değiştirdi. Takımdaki bu değişim taraftarları ve yönetimi oldukça mutlu ederken, yabancı oyuncuları ise bir başka etkiledi. Bu kadar kısa sürede takımın bambaşka bir hâle gelmesinin şaşkınlığını yaşayan siyah-beyazlı ekibin lejyonerleri, yeni hocalarını daha iyi tanımak istediler ve yerli oyuncuları soru yağmuruna tuttular. 

 N’Koudou şaştı kaldı

Burak, Gökhan ve Caner, efsane oyuncunun gollerini ve çalımlarını meraklı arkadaşlarına defalarca izletti. Özellikle A Millî Takım’ın 1999 yılında Almanya ile Münih’te yaptığı maçtaki Sergen Yalçın’ın performansı siyah-beyazlı futbolcuları büyüledi. Takımın Fransız yıldızı N’Koudou “Ben böyle bir kabiliyet görmedim” diyerek şaşkınlığını dile getirirken dünyaca ünlü yeni transfer Boateng ise “Türk arkadaşlarımla ne zaman futbol hakkında konuşsam bana hep Sergen Yalçın’ı anlatırlardı” dedi. Ümraniye’de Sergen Yalçın’ın videoları büyük reyting yaparken özellikle Fenerbahçe ve Denizlispor’a attığı frikik golleri ile 2003’te 50 metre driplingi sonunda Çaykur Rizespor’un filelerini havalandırması tekrar tekrar izlendi. 
(Türkiye Gazetesi)
Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder