Beşiktaş, Alvaro Montero transferinde Enzo Roco'yu kullanacak - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta son dakika transfer gelişmesi... Yeni sezon için kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, gündeme gelen Alvaro Montero için takımı Deportes Tolima'ya Enzo Roco'yu önermeye hazırlanıyor.


siyahlabeyaz | Yeni sezon için kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, son olarak gündemine Deportes Tolima forması giyen Alvaro Montero'yu almıştı. 


Daha önce Beşiktaş'ın eski kalecisi Oscar Cordoba tarafından Boca Juniors'a da önerildiği belirtilen kaleci, Kolombiya Milli Takımı Carlos Queiroz'un da gözdeleri arasında yer alıyordu.

Oyuncunun temsilcisi Ayhan Yeşilbaş da Ajansspor'a yaptığı açıklamada, "Kendisini isteyen çok sayıda takım var; ama Beşiktaş'a sıcak bakıyor. Falcao ve Oscar Cordoba ile görüştü; Beşiktaş hakkında ikisinden de olumlu bilgiler aldı" ifadelerini kullanmıştı. 

Transfer için temsilcisinin de belirttiği bir iddia Kolombiya basınında da geniş yer buldu. Antena2, Semana ve AS Colombia; Beşiktaş'ın Alvaro Montero transferi için Enzo Roco'yu Deportes Tolima'ya önereceğini belirtti. (Fanatik)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder