Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den flaş karar! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den flaş karar!

Share This

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, corona virüsü (Covid-19) test sonucu pozitif çıkmasına rağmen çalışmalarına ara vermiyor. Çebi; durumunu soran yönetici arkadaşlarına, "Ben iyileşirim, mühim olan kulübün geleceği. Zamanla yarışıyoruz. Herkes işlerine odaklansın" cevabını verdi.


siyahlabeyaz | Evde karantinada olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, herhangi bir sağlık şikâyeti olmadığı için çalışmalarını bırakmadı. Kendisine yapılan testin pozitif çıkmasından bir gün sonra elektronik ortamda kurmaylarıyla görüşmeler gerçekleştirdi.


Ayrıca kendisi gibi pandemiden etkilenen herkesi tek tek arayarak sağlık durumlarını sordu. Başkan, kendi durumunun sorulması üzerine de "Ben iyileşirim, mühim olan Beşiktaş'ın geleceği. Esas işlerimize odaklanalım. Kaybedecek 1 saatimiz bile yok" dedi.

Beşiktaş, ay sonuna kadar 200 milyon TL civarında ödeme tablosuyla karşı karşıya… Bu nedenle Çebi, iş dünyasıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Gelecek sezon Vodafone ile sözleşmesi sonlanacak olan siyah-beyazlı ekibin göğüs reklamı için güçlü bir destek aradığı kaydedildi. Ayrıca yönetimin Bankalar Birliği ile de yeni anlaşma zemini yokladığı gelen bilgiler arasında. (Sabah)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder